Nasz reprezentant był najlepszym spinningistą nad jeziorem Rosnowskim

W upalną sierpniową niedzielę (03.08.2014), nad jeziorem Rosnowskim odbyły się towarzyskie zawody działaczy z Kół i Okręgu PZW w Koszalinie. O puchary i tytuły rywalizowało blisko sześćdziesięciu reprezentantów klubów, zarządów, komisji rewizyjnych, sądów koleżeńskich, strażników SSR i opiekunów młodzieży.

7 członków naszego Koła uczestniczących w tegorocznych zawodach pod honorowym patronatem Andrzeja Jakubowskiego, Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego, dołączyło do najliczniej reprezentowanej kategorii – spinningu, w której na liście startowej pojawiło się 36 nazwisk. Miło mi poinformować, że najlepszym z nich okazał się kolega Wojtek Jabłoński (przewodniczący kołowej Komisji Rewizyjnej). Dzięki złowionym dwóm okoniom poza pucharem, z rąk kolegi Marka Lewandowskiego, Prezesa Okręgu, odebrał także piękny atlas ryb polskich.

Kategorię gruntową wygrał kolega Andrzej Pilzek ze Szczecinka, a w spławiku najlepszy był kolega Krzysztof Wyrwisz z kołobrzeskiego Koła Wojskowego.

Oficjalne wyniki:

4.      Zygmunt Osadowski 575 pkt

5.      Bogdan Nowacki 275 pkt

6.      Ryszard Waszkiewicz 40 pkt

Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć z zawodów, które są opublikowane w nowej galerii pod adresem: