Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zdobyliśmy dodatkowe pieniądze

W czwartek 26 marca, w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Kołobrzeg, wraz z kolegą Janem Bonczkowskim skarbnikiem Koła, reprezentując Koło Miejskie Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu, podpisaliśmy Umowę dotyczącą wsparcia realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Wspieranie organizacji i koordynacja imprez sportowo-rekreacyjnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym o szczególnym znaczeniu dla rozwoju różnych dyscyplin sportowych – Perła Bałtyku”.

Tym samym, od dzisiaj ruszamy z przygotowaniami do jednego z najważniejszych, tegorocznych wydarzeń z naszym udziałem, ogólnopolskich zawodów w wędkarstwie morskim "Perła Bałtyku". W ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin Zarząd musi podjąć jeszcze kilka decyzji, by na początku przyszłego tygodnia przystąpić do składania zamówień.

Czasu zostało bardzo niewiele, jednak mimo to apelujemy do lokalnych przedsiębiorców, restauratorów, właścicieli pensjonatów i hoteli o możliwość sponsorowania naszego projektu i reklamy własnego biznesu. Nie mamy żadnych ograniczeń do rodzaju prowadzonej działalności i nie musi być ona związana bezpośrednio lub pośrednio z wędkarstwem.

Wszelkie pytania prosimy kierować na maila:  pzwkolobrzeg@wp.pl  lub tel.  509 094 537

Prezes Zarządu Koła

Wiesław Skólmowski

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • parseta Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    no i klawo "podoba mnie się"

  • Makara Jerzy Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń