Walne zgromadzenie członków koła

30 grudnia br., w Marinie Solnej w Kołobrzegu, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu. W Walnym Zebraniu uczestniczyło ok. 15 członków. Zebranie otworzył Prezes Koła kol. Łukasz Sęczkowski, który przywitał uczestników spotkania - kol. wędkarzy.

Następnie proponował na przewodniczącego Walnego Zgromadzenia kol. Mariusza Chrzanowskiego, Sekretarzem zgromadzenia został  kol. Wojciech Jabłoński.

Następnie został zaprezentowany porządek obrad, który został przyjęty jednogłośnie. Sprawozdanie z rocznej działalności Zarządu złożył Prezes Koła, a kol. Andrzej Pawliczak - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, przygotował Sprawozdanie z Komisji Rewizyjnej, które zostało odczytane. Na Zebraniu przyznano i wręczono Srebrną odznakę PZW  - kol. Włodzimierzowi Bielskiemu. Po wyczerpaniu tematyki porządku obrad i po trwającej  dyskusji, Prezes Koła w imieniu Zarządu podziękował za uczestnictwo w zebraniu wszystkim obecnym. Członków Koła poprosił o branie czynnego udziału w życiu  Koła oraz zaangażowanie w sprawy związkowe.

Z wędkarskimi pozdrowieniami,

Zarząd Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu