Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

REPREZENTANCI KOŁA MIEJSKIEGO NA MUCHOWYCH MISTRZOSTWACH OKRĘGU PZW W KOSZALINIE "WIEPRZA 2010"

W sobotę 5 czerwca, na malowniczej Wieprzy (poniżej Kępic) odbyły się Otwarte Muchowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Koszalinie.

Ponieważ zawody były rozgrywane na „żywej rybie”, blisko dwudziestu wędkarzy rywalizowało w dwóch turach, starając się przechytrzyć lipienie, pstrągi, trocie i łososie wyłącznie na bezzadziorowe przynęty.

Muszkarze zostali losowo dobrani w pary, w których jeden z wędkarzy był zawodnikiem, a drugi sędzią łowiącym w regulaminowej odległości od obserwowanego partnera, do którego należała decyzja o wyborze miejscówki. Po kilku godzinach role się odwracały.

To wspaniały sposób rozgrywania zawodów no kill, który warto upowszechnić w innych metodach wędkarstwa sportowego, powiedział po zawodach Artur Ołów jeden z czterech zawodników reprezentujących Koło Miejskie PZW z Kołobrzegu. Z tego koła pochodzi też kol. Grzegorz Grajek, który złowił największą rybę zawodów (38 centymetrowego lipienia), za co otrzymał pamiątkowy puchar i gałązkę z 19 sztucznymi jętkami majowymi, zebranymi wśród startujących na początku imprezy. Łowca największej ryby otarł się o podium, na którym ostatecznie stanęli: na najwyższym stopniu kol. Dariusz Zięba z Koszalina (6 lipieni), drugi był kol. Adam Zając reprezentujący również Koszalin (5 lipieni), a na trzecim kol. Waldemar Brzeziński z Białogardu (4 lipienie).

relację Artura Ołowia spisał Wiesiek Skólmowski 

.

Fotoreportaż z mistrzostw znjdziecie w naszej galerii pod adresem:

http://www.pzw.org.pl/1479//galeria

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu zabijania szczupaków na łowisku Niekanin?
tak
nie mam zdania
nie
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin