Morskie opowieści

Kilka tygodni temu informowałem naszych czytelników o sukcesie trójki kołobrzeskich spinningistów, członków Koła Miejskiego PZW, którzy wygrali zawody z małych łódek, organizowane w Dźwirzynie.

Załoga pod dowództwem kol. Darka Krakowiaka, właściciela łodzi, wciąż łowi wspólnie, podnosząc swoje morskie umiejętności. W czasie kiedy w rzece nie dzieje się nic godnego uwagi, morskie rejsy w okolicy kołobrzeskiego portu, są wspaniałą wędkarską alternatywą.

Spieszę uspokoić tych, którzy nie dysponują własnym sprzętem pływającym. W Kołobrzeskim porcie, do dyspozycji miejscowych i przyjezdnych wędkarzy jest największa w Polsce baza jednostek rekreacyjnych, która zadowoli każdego.

Z nadzieją, że podzielicie się z nami swoimi wspomnieniami z morskich wypraw wędkarskich, zachęcam do obejrzenia foto-relacji z ostatniej wyprawy naszych kolegów.