Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

SPINNINGIŚCI WCIĄŻ RYWALIZUJĄ

Wcześniej planowany, niedzielny wyjazd członków sekcji spinningowej kołobrzeskiego Koła Miejskiego PZW nad Zalew Rosnowski rozpoczął cykl imprez wędkarskich, których celem będzie propagowanie urokliwych i atrakcyjnych wędkarsko łowisk położonych na obszarze koszalińskiego Okręgu PZW.

Tę eskapadę dodatkowo uatrakcyjniło wędkowanie obok kol. Jurka Gancarza, Spinningowego Klubowego Mistrza Polski, który zgodził się pełnić rolę gospodarza i pokazać swoje ulubione miejscówki. O godzinie 13 okazało się że ci, którzy mu zaufali i poszli we wskazanym przez niego kierunku zajęli czołowe lokaty. Swój prymat potwierdził mistrz, który do sędziowskiej wagi przyniósł komplet szczupaków, na drugim miejscu uplasował się kol. Dominik Walczak, a tuż za nim kol. Piotr Robaczyński. O puchar i medal, otarł się kol. Dariusz Krakowiak, któremu udało się złowić pięknego okonia. Do szczęścia zabrakło jednak kilku dkg. Może uda się w przyszłym roku. bo po odzyskaniu wolności, okoń wciąż pływa i rośnie w jeziorze Rosnowskim.

Wodom Cześć

Wiesiek Skólmowski

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Barwinek Kamil Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

    kamil_barwinek

    Będą podane pełne wyniki?

  • Radewicz Damian Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

    dmek

    A miały być zawody na żywej rybie, a tu dwa ledwo wymiarowe zębacze dostały w beret. Czemu nikt nie wziął przykładu z kolegi Dariusza.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin