SPINNINGIŚCI WCIĄŻ RYWALIZUJĄ

Wcześniej planowany, niedzielny wyjazd członków sekcji spinningowej kołobrzeskiego Koła Miejskiego PZW nad Zalew Rosnowski rozpoczął cykl imprez wędkarskich, których celem będzie propagowanie urokliwych i atrakcyjnych wędkarsko łowisk położonych na obszarze koszalińskiego Okręgu PZW.

Tę eskapadę dodatkowo uatrakcyjniło wędkowanie obok kol. Jurka Gancarza, Spinningowego Klubowego Mistrza Polski, który zgodził się pełnić rolę gospodarza i pokazać swoje ulubione miejscówki. O godzinie 13 okazało się że ci, którzy mu zaufali i poszli we wskazanym przez niego kierunku zajęli czołowe lokaty. Swój prymat potwierdził mistrz, który do sędziowskiej wagi przyniósł komplet szczupaków, na drugim miejscu uplasował się kol. Dominik Walczak, a tuż za nim kol. Piotr Robaczyński. O puchar i medal, otarł się kol. Dariusz Krakowiak, któremu udało się złowić pięknego okonia. Do szczęścia zabrakło jednak kilku dkg. Może uda się w przyszłym roku. bo po odzyskaniu wolności, okoń wciąż pływa i rośnie w jeziorze Rosnowskim.

Wodom Cześć