Nasi koledzy walczyli wczoraj o Puchar Ziemi Koszalińskiej

Zachodniopomorski Wędkarski Klub Sportowy „Jurmen” oraz koło „Przylesie”, byli organizatorami, rozegranego w niedzielę 7-go października, rodzinnego otwartego festynu wędkarskiego pn. „PUCHAR ZIEMI KOSZALIŃSKIEJ”, który odbył się nad malowniczym zalewem Rosnowskim i okalającymi lasami.

Do rywalizacji, w gronie przeszło 50-ciu zawodników, przystąpiło trzech członków naszego koła. W kategorii gruntowej reprezentował nas kolega Ryszard Sołowiej, natomiast w kategorii spinningowej wystartował kolega Przemek Mikołajczyk i kolega Michał Pawłowski.

W gruncie kolega Ryszard zakończył swój udział na II miejscu klasyfikacji, a w dyscyplinie spinningowej kolega Przemek był III. Dodatkowo nasza para spinningistów uplasowała się na III miejscu drużynowo.

Relację z przebiegu festynu wędkarskiego znajdziecie już wkrótce na stronie Klubu Jurmen.

na podstawie relacji uczestników