Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Stop kłusolom cdn...

Wraz z początkiem okresu ochronnego troci i łososi, rozpoczęliśmy kolportaż dwóch tysięcy ulotek (wielkości wizytówki) zawierających numery telefonów do służb i organizacji uczestniczących w ściganiu kłusowników i łamiących przepisy obowiązujące nad wodami.

W pierwszej kolejności ulotki trafią do sklepów wędkarskich, będą również dostępne w innych miejscach na terenie Kołobrzegu. Wierzymy, że dzięki pomocy i zaangażowaniu wędkarzy uda się je rozprowadzić na terenie innych gmin i sąsiednich powiatów.

Mini ulotka została sfinansowana z budżetu Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu i jest kolejnym elementem projektu „Stop kłusolom”

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • tripskajter Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  Wiecie co ? W końcu otwórzcie oczy . Kłusole , kormorany to temat zastępczy mający ogłupiać niezadowolone rzesze wędkarzy . Poczytajcie może Wam się rozjaśni w głowach - http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1527589,1,wojny-wedkarzy---przed-sezonem.read

 • wędkomaniak Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  wedkomaniak

  ulotki powstały na wniosek strażnika SSR, który jest członkiem naszego koła i który wytłumaczył słuszność ich wydania. z jego doświadczenia wynikało, że wielu przypadkowo spotkanych wędkarzy krytykuje niedostateczne działania strażników, a sami nigdy nie zadzwonili do nich ponieważ jak tłumaczyli nie znali numerów telefonów.
  zgadzam się natomiast z Łukaszem w sprawie trudności jakie napotykają chętni do społecznej pracy w SSR. Moim zdaniem największą odpowiedzialność ponoszą okręgi tolerujące takie zachowania komendantów.

 • Kasprowicz Łukasz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  kordeczek

  Fajnie
  Firmy sprzedażowe twierdzą że po rozniesieniu 1000 ulotek można pozyskać jednego klienta !  Oby tylko nie było podobnie z tymi ulotkami!

  Czy nie prościej zachęcać wędkarzy do czynnego udziału w działaniach Społecznej Straży Rybackiej ?!
  Otóż prościej , ba nawet mało tego są chętni, ale zapewne usłyszą nie ma przyjęć brak miejsc itp.  Pozdrawiam Łukasz