Stop kłusolom cdn...

Wraz z początkiem okresu ochronnego troci i łososi, rozpoczęliśmy kolportaż dwóch tysięcy ulotek (wielkości wizytówki) zawierających numery telefonów do służb i organizacji uczestniczących w ściganiu kłusowników i łamiących przepisy obowiązujące nad wodami.

W pierwszej kolejności ulotki trafią do sklepów wędkarskich, będą również dostępne w innych miejscach na terenie Kołobrzegu. Wierzymy, że dzięki pomocy i zaangażowaniu wędkarzy uda się je rozprowadzić na terenie innych gmin i sąsiednich powiatów.

Mini ulotka została sfinansowana z budżetu Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu i jest kolejnym elementem projektu „Stop kłusolom”