Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Podchody.....

 W połowie grudnia rozpoczął się gorący okes nie tylko przedświąteczny, ale również czas w którym wędkarze opłacają składki członkowskie, wykupują zezwolenia na wędkowanie na rok 2013 itd. (informowaliśmy o tym na naszej stronie internetowej). Wykupienie znaków w konkretnym miejscu określa do którego z kół będziemy przynależeć. Udając się po znaki należy zapytać: członkiem którego z kół będziemy wykupując je w tym miejscu (nie robiąc tego można nieświadomie stać się członkiem innego koła).

Aby przystąpić lub pozostać członkiem Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu opłat należy dokonać w sklepie zoologiczno-wędkarskim przy ul. Jedności Narodowej lub w siedzibie Koła Miejskiego przy ul. Mazowieckiej 38/3A. Wykupienie znaków w innym miejscu oznacza, że rezygnuje się z przynależności do naszego Koła!!!

Osoby które wykupią znaki i zostaną członkami naszego Koła biorą oczywiście udział w konkursie na temat którego informacje znajdziecie na naszej stronie.

Jako, że wędkarstwo to piękna rozrywka, dla niektórych z nas sens życia, ale również sport - zasady FAIR PLAY nie są nam obce, dlatego też deklaryjemy, że do samego końca będziemy grać czysto, ale też tego samego oczekujemy od innych.

Z wędkarskim pozdrowieniem!

Skarbnik Koła Miejskiego

Janek Bonczkowski.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (12)

 • Wsiadam Adam Data dodania: 7 lat temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń
 • witek_ziemkowski Data dodania: 7 lat temu Oceń: 4 + / -

  Szanowny Kolego Anonimie przed rokiem 1990 bylem kilkunastoletnim szczeniakiem więc podejrzewam, że pisząc o ,,dawnej służbie" sam leczysz własne kompleksy. To zrozumiałe dla ludzi którzy wiekszość dorosłego życia spędzili w PRL-u i w zasadzie nigdy mentalnie nie wyrośli z epoki która ich ukształtowała i zrobiła z nich bojaźliwych konformistę. Ciężko wobec tego spodziewać się po nich odwagi wypowiedzenia się pod własnym nazwiskiem, skoro nie mieli jej wówczas aby bronić słusznych spraw. Raczej prędzej metod typu opluć z ukrycia i insynuować, bo to ich żywioł i czują się wówczas nomen omen jak ryba w wodzie . To zrozumiałe gdyż tacy ludzie tchórzostwo mają niejako zapisane w genach.
  Wracając do tematu niejaki Irwin Shaw (taki znany nieżyjący już amerykański dramaturg) powiedział: ,,Wielką siłą głupców jest to, że nie wstydzą się pisać swoich głupot". Zaiste cholera miał rację. Pozdrawiam.

 • Wsiadam Adam Data dodania: 7 lat temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń
 • witek_ziemkowski Data dodania: 7 lat temu Oceń: 4 + / -

  Mam pewną zasadę której staram się być wierny a którą polecam mojemu serdecznemu koledze Jasiowi Bonczkowskiemu. Otóż Jasiu radzę nie wdawać się w dyskusję z anonimami tzn. ludźmi którzy wstydzą się pod swoimi poglądami podpisać własnym imieniem i nazwiskiem, są natomiast wystarczająco odważni aby kopać po kostkach ukryci pod groteskowymi pseudonimami. Zresztą dodać mogę tylko tyle, iż po przeczytaniu niektórych wypowiedzi utwierdzam się w przekonaniu, że prawdą jest twierdzenie, iż mali ludzie oceniają innych własną miarą. Pieski ujadają karawana idzie dalej. Przy okazji składam nieco spóźnione ale szczere życzenia dla nowego zarządu. Pozdrawiam.

 • Wsiadam Adam Data dodania: 7 lat temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • Wsiadam Adam Data dodania: 7 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • Bonczkowski Jan Data dodania: 7 lat temu Oceń: 1 + / -

  bonczkow

  19 grudnia w godz.16-17, oraz 20.12.2012r w godz.16-19 w siedzibie Koła będzie można dokonać opłat na rok 2013. Zapraszamy!
  Oczywiście zapraszamy aby porozmawiać również tych, którzy "kryją się" pod loginami. Pisałem o tym wcześniej - nie wstydźmy się własnych poglądów oraz nazwiska. Panie Adamie Wsiadam, na listach opłat za lata ubiegłe nie znalazłem Pana nazwiska jako członka naszego Koła, dziwić więc może tak wielka Pana "troska" o nasz los. Bodajże Cyceron powiedział, że "przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka" - jeżeli wędkarz przez 20 lat będąc członkiem Koła Miejskiego w Kołobrzegu znaki kupował w jednym miejscu trudno aby z przyzwyczajenia nie szukał ich tam również w roku bieżącym. Jeżeli świadomie zmienia koło to oczywiście ma do tego pełne prawo (wolny wybór, demokracja) ale jeżeli nikt nie poinformuje go, że staje się członkiem innego koła to już sprawa wygląda inaczej. "Podkupywanie" poprzez zaoferowanie lepszych warunków jest OK, żerowanie na nieświadomości to zwykła podłość.

 • Wsiadam Adam Data dodania: 7 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • wędkomaniak Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  wedkomaniak

  Każdy z wędkarzy ma prawo wyboru miejsca opłat za kolejny rok wędkowania na wodach PZW, musi mieć jednak świadomość, że wiąże się to również z przynależnością do Koła.
  Sklep zoologiczno - wędkarski Filipa Żulickiego, przy Jedności Narodowej przyjmuje opłaty od naszych członków (CZŁONKÓW KOŁA MIEJSKIEGO nr 17),
  natomiast opłacając „kartę” w sklepie sportowym przy Łopuskiego i w sklepie wędkarskim przy Portowej, wstępujecie w szeregi członków KOŁA WOJSKOWEGO nr 18

 • wędkomaniak Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

  wedkomaniak

  Uważam, że jako prezes koła winien jestem naszym członkom wyjaśnienie sprawy przeniesienia sprzedaży zezwoleń PZW do sklepu Filipa Żulickiego.
  Po półtorarocznej batalii o ustalenie wielkości diet wypłacanych skarbnikowi z budżetu koła, poprzedni skarbnik nie zgodził się na uzależnienie ich od ilości członków w kole i zapowiedział rezygnację z funkcji skarbnika. Co prawda pod koniec kadencji poprzedni zarząd dowiedział się, że istnieje możliwość dystrybucji znaków PZW w sklepie kolegi Krzysztofa, jednak sprawy finansowe muszą być omówione z nowym skarbnikiem. Ofertą nie do przyjęcia, było jednak zaproponowanie nowemu skarbnikowi naszego koła podziału diet w stosunku pół na pół. Jest to o tyle dziwne, że przez ostanie miesiące byliśmy informowani przez ustępującego skarbnika o nieopłacalności prowadzenia sprzedaży znaków ze względu na konieczność częstych wyjazdów do Okręgu i wzrost ceny paliw (skarbnik pokrywał kiedyś swoje wyjazdy z otrzymywanych diet. W roku 2012 brał na to dodatkowo delegacje) Skoro więc miał świadomość nieopłacalności przy braniu 100% diet należnych skarbnikowi, to jak mógł oczekiwać od kolegi Janka zgody na taką propozycję? Filip Żulicki zgodził się natomiast sprzedawać znaki PZW członkom Koła całkowicie za darmo!
  Wygrała czysta ekonomia.

 • Wsiadam Adam Data dodania: 7 lat temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń
 • Wsiadam Adam Data dodania: 7 lat temu Oceń: -5 + / -

  Rozwiń