Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Mikołaj przyjechał również do nas

Od 21 grudnia internetowe wiadomości możemy śledzić również w siedzibie naszego koła. Dzięki uruchomionemu zestawowi komputerowemu, który wraz z licencjonowanym oprogramowaniem, został ofiarowany naszym członkom przez kolegów z koszalińskiego Koła „Energetyk”, mamy nie tylko nowe okno na świat. Komputer będzie przede wszystkim bazą wszelkich dokumentów niezbędnych w pracy naszego zarządu, komisji i sekcji, oczywiście odpowiednio zabezpieczonych przed dostępem osób nieupoważnionych. To jednak nie jest priorytetem, ponieważ każdy z członków naszego koła ma zagwarantowany dostęp do wszelkich informacji i nie musi „włamywać” się do komputera, by poznać ich treść.

Podziękowania należą się również Jankowi Bonczkowskiemu, ofiarodawcy stolika komputerowego.

WS

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Arciszewski Marcin Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  balba

  z tym że śmiech to zdrowie to będe się kłucił jak przypomina mi się tekst to daleji łapie mnie kolka ze śmiechu ,ale polecam tekst do przeczytania .pozdrawiam

 • wędkomaniak Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  wedkomaniak

  ŚMIECH TO ZDROWIE, hasło o takiej treści zna każdy wędkarz, jednak docierające do nas informacje nie zawsze są śmieszne w przeciwieństwie do zawartości linku który w gąszczu innych wynalazł Marcin Arciszewski. polecam go wszystkim i uważam, że będzie świetnym treningiem dla naszych mięśni brzucha.
  kwejk.pl/obrazek/1589697/hit-internetu-ojciec-rybak.html