Mikołaj przyjechał również do nas

Od 21 grudnia internetowe wiadomości możemy śledzić również w siedzibie naszego koła. Dzięki uruchomionemu zestawowi komputerowemu, który wraz z licencjonowanym oprogramowaniem, został ofiarowany naszym członkom przez kolegów z koszalińskiego Koła „Energetyk”, mamy nie tylko nowe okno na świat. Komputer będzie przede wszystkim bazą wszelkich dokumentów niezbędnych w pracy naszego zarządu, komisji i sekcji, oczywiście odpowiednio zabezpieczonych przed dostępem osób nieupoważnionych. To jednak nie jest priorytetem, ponieważ każdy z członków naszego koła ma zagwarantowany dostęp do wszelkich informacji i nie musi „włamywać” się do komputera, by poznać ich treść.

Podziękowania należą się również Jankowi Bonczkowskiemu, ofiarodawcy stolika komputerowego.

WS