Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Finnocki najczęstszymi trofeami nad Regą i Parsętą

Andrzej Graczyk ze sreberkiem złowionym w Redze

Kilka finnock’ów, czyli małych troci, które po raz pierwszy powróciły z morza do rzeki, zostało złowionych w Kołobrzegu na miejskim odcinku Parsęty. Ze względu na wysokie, umocnione brzegi jest to obecnie jedno z nielicznych miejsc gdzie można bez problemów dojść do rzeki.

Nasi członkowie łowili również na sąsiedniej Redze. Tam warunki są podobne, jednak weekendowe wypady miały przede wszystkim charakter rekonesansu przed zbliżającymi się dwudniowymi, ogólnopolskimi zawodami, które pod nazwą „Reska Troć” zostaną rozegrane za tydzień 16-go i 17-go lutego. Wśród kołobrzeskich zwiadowców był Włodek Wójcik oraz Andrzej Graczyk, prezentujący na tytułowym zdjęciu swoje sobotnie, srebrne trofeum. Troć złowiona przez kolegę Andrzeja miała 52 cm i była jedną z 5 złowionych tego dnia na dolnym odcinku Regi. Z uzyskanych wiarygodnych informacji wynika, że miniony tydzień był udany. W sumie złowiono około 30 troci, wśród których największe miały 70-cm.

Nie lada jazdę zafundował sobie jeden z naszych członków (nie chciał opublikować swoich danych) który wybrał się nad wodę z bardzo delikatnym sprzętem (plecionka 0,06 i kijek 2-10g cw). Złowił prezentowanego na zdjęciu 57-cm tęczka. Ryba ważyła 2,7 kg.

WS

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • wkolkomacieju Data dodania: 7 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • Walczak Dominik Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

  dominik91

  To chyba ten którego spiąłem 2 tygodnie temu :P :S

 • Emil Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  Czy można wiedzieć gdzie był złapany tęczak ?

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin