To może być wędkarska przygoda życia

Marcin Sułkowski Bigos podczas wyprawy do Nowej Zelandii

Jak wcześniej informowaliśmy, 19 marca w Dniu Wędkarza, odbędzie się losowanie nagród pocieszenia które trafią do uczestników XXV Memoriału Wiktora Wierzbickiego. Jedną z nich jest voucher Salmo-Adventures LTD obejmujący bezpłatne przygotowanie logistyki wyprawy i przewodnika z łodzią. Osoba obdarowana ponosi koszty związane z dotarciem i pobytem, jednak długi okres w jakim możemy wykorzystać voucher pozwala nam na zminimalizowanie kosztów związanych z dotarciem na Zieloną Wyspę. Tekst zamieszczony poniżej, to informacje pochodzące z oficjalnej strony fundatora nagrody, które mam nadzieję przybliżą Wam ofertę firmy.

Firma Salmo Adventures powstała dla realizacji kilku unikalnych zadań:

Po pierwsze – chcemy dzielić się z Wami doświadczeniem wędkarskim, które zdobyliśmy w trakcie tworzenia oferty SALMO. Pragniemy abyście pogłębiając swoją wiedzę na temat przynęt i technik połowu, pozwolili nam być częścią tej pięknej przygody.

Po drugie – wykorzystując potencjał każdej wyprawy w gronie miłośników SALMO, chcemy Was prosić o pomoc w testowaniu naszych wyrobów. Zarówno przynęt będących już w ofercie, jak i prototypów wymagajacych ostatecznego zatwierdzenia przed wprowadzeniem do produkcji. Stańcie się współautorami oferty SALMO!

Po trzecie – chcielibyśmy wykorzystać relacje z tych testów do promocji naszej marki. Wasze przeżycia i doświadczenia będą więc nie tylko kopalnią wniosków praktycznych, ale również posłużą za kanwę fascynujących opowieści wędkarskich. Historie te, okraszone zdjęciami, znajdą się również na naszej stronie, tworząc bezcenną bibliotekę SALMO Adventures Club, do której z pewnością sięgać będą nie tylko ich bohaterowie

Po czwarte w końcu – wierzymy, że klienci Salmo Adventures w krótkim czasie stworzą bardzo wyjątkową grupę przyjaciół i współpracowników firmy SALMO.

Salmo Adventures Ltd. jest firmą zarejestrowaną w Irlandii. Swobodny przepływ ludzi i kapitału na terenie Unii Europejskiej pozwala na tego rodzaju rozwiązanie i gwarantuje pełną ochronę praw konsumenckich w obrębie Wspólnoty. Główna baza wędkarska i siedziba firmy mieści się w Irlandii.

Zespół Salmo Adventures to ludzie, którzy rybom i wędkarstwu poświęcili swoje zawodowe życie. Dyrektorem Generalnym jest doskonale znany w naszym kraju Piotr Piskorski, natomiast za obsługę klientów odpowiada Marcin Sułkowski, w środowisku wędkarskim i poza nim znany jako „Bigos”, ichtiolog z wykształcenia, absolwent Wydziału Ochrony Środowiska i Rybactwa na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie oraz Państwowego Technikum Rybackiego w Sierakowie Wlkp. Specjalista od sztucznej muchy i spinningu. Łowca licznych okazów w obu dyscyplinach. Doświadczenie wędkarskie zdobył na wszystkich kontynentach naszej Planety. Miedzy innymi w takich krajach jak: USA, Rosja, Nowa Zelandia, Mongolia, Australia/Tasmania, Słowenia, Norwegia, Hiszpania, Gwinea- Bissau, Boliwia/Amazonia, Brazylia/Amazonia, Szkocja, Walia, Anglia, Irlandia Północna i Republika, Polska. Wieloletni członek Olsztyńskiego Klubu Pstrągarzy ,, Passaria''. W Irlandii od 2002 członek Oughterard Anglers and Boatman Association. Z wyglądu Irlandczyk, sercem Polak. Przedstawiciel pierwszej fali najmłodszej emigracji i polski pionier w odkrywaniu wędkarskich dobrodziejstw Irlandii. Przez lata zawodowo związany z rybami łososiowatymi, wcześniej dystrybutor sprzętu wędkarskiego. Nasz człowiek na Zielonej Wyspie, który swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z osobą obdarowaną nagrodą ufundowaną przez Salmo-Adventures LTD.

źródło: http://www.salmo-adventures.com