Nasi koledzy wrócili z pucharem

W minioną niedzielę (12 maja) na jeziorze Dłusko odbyły się drużynowe, spinningowe zawody z łodzi, w których 13 dwuosobowych drużyn walczyło o Puchar Burmistrza Złocieńca i uznanie w środowisku wędkarzy. Zwycięzcy zostali wyłonieni po pięciogodzinnej rywalizacji, która odbyła się na żywej rybie.

Miło mi poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się Kołobrzeżanie, koledzy Bronisław Kuźma i Gabriel Zawieja, zdobywcy III miejsca. Poza nimi był jeszcze jeden team z Kołobrzegu w którym załogę stanowili Krystian i Tomasz Grzesik.

Zwycięstwo w zawodach przypadło gospodarzom, drużynie z Koła Miejskiego Karp Złocieniec, w składzie Wiesław Kalinowski i Zbigniew Wątorek, natomiast II miejsce zajął doskonale znany kołobrzeskim wędkarzom duet z Mielna, czyli Jerzy Gancarz i Marcin Tyburski.

WS