Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Tropikalna Biesiada Łososiowa 2013

W tegorocznej VII Biesiadzie Łososiowej wystartowało około 150 uczestników z terenu całego kraju, w tym dwie panie. Tradycyjnie odprawa i zakończenie zawodów wędkarskich odbyły się na Placu Wolności w Dygowie, obok pomnika łososi, które prawie się roztopiły przez żar lejący się z nieba. Lipcowe upały nie wróżyły dobrych wyników, pomimo to zawodnikom udało się skutecznie wyholować cztery trocie, chociaż ryb na wędkach było więcej. Za największego pechowca zawodów można śmiało uznać Krzysztofa Wójtowicza z naszego koła, który stoczył pojedynek z dużym srebrniakiem, niestety dla wędkarza pojedynek przegrany, ale czego można żądać od losu kiedy się urodziło 13-go i dostało w trakcie zawodów nr 13! Na otarcie łez Krzysztof złowił rybę, dzięki której zajął IV miejsce. Jako III na podium stanął Stefan Kowalczyk z Karlina, II był Stanisław Paszko z kołobrzeskiego Koła Wojskowego, a najlepszym okazał się reprezentant kołobrzeskiego Koła Miejskiego Michał Pawłowski. Największa ryba ważyła 4,42 kg i jest jak dotąd największą w sportowym dorobku młodego członka sekcji spinningowej.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, a kilkudziesięciu innych zawodników drobne upominki. Nagrodzony został również Wójt Gminy Dygowo Marek Zawadzki, który z rąk Prezesa koszalińskiego Okręgu PZW Marka Lewandowskiego odebrał pamiątkową stauetkę przedstawiającą oczywiście królewskiego łososia. Uczestnicy Biesiady Łososiowej mogli delektować się smakiem zupy rybnej i regenerować siły przy doskonale zaopatrzonym bufecie, w trakcie zabawy trwającej do późnych godzin nocnych.

WS

 

zdjęcia znajdziecie w najnowszej galerii pod adresem: http://www.1479.pzw.org.pl/galeria

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Bielski Filip Data dodania: 7 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • wędkomaniak Data dodania: 7 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Bonczkowski Jan Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

  bonczkow

  Gratulacje dla łowców za wytrwałość!!! Michał - piękna sztuka! Dla Ciebie Wiesiek również gratulacje, chociaż z innego powodu. (to czy będziesz dziadkiem to się dopiero okaże, może będziesz TYLKO mężem babci - chyba, że wiesz już, że będzie to wnuk a nie wnuczka).

 • Radewicz Damian Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

  dmek

  "to czy będziesz dziadkiem to się dopiero okaże, może będziesz TYLKO mężem babci." Oplułem monitor, DOBRE :)