Wyniki tegorocznej "Beczki piwa" oraz fotorelacja z zawodów

Pierwszego stycznia 2014 roku, na parking leśny przy trasie Zabrowo-Pustary przybyło kilkunastu wędkarzy by powitać Nowy Rok w ramach tradycyjnej „Beczki piwa” organizowanej przez kolegów z Klubu „Salmo”. Przy ognisku spotkali się koledzy, którzy już od świtu testowali trociowe przynęty, oraz Ci którym huczny sylwester nie pozwolił wędkować, a mimo to przyjechali złożyć noworoczne życzenia.

Sędzia tegorocznej „Beczki piwa” sklasyfikował 5 salmonidów, 4 trocie, oraz jednego pstrąga tęczowego (steelheada). Zwycięzcą rywalizacji został kolega Ryszard Pilarczyk z kołobrzeskiego Koła Miejskiego PZW (troć 67 cm), a za nim uplasowało się 3 innych członków naszego Koła, koledzy Jerzy Czarnota, Waldemar Puc i Artur Banaś. Zwycięzca otrzymał karton piwa oraz wędkę spinningową firmy Konger, ufundowaną przez Kołobrzeską Lokalną Grupę Rybacką.

Pogoda i atmosfera były super.

z wędkarskim pozdrowieniem

zamieściliśmy kilkadziesiąt zdjęć wykonanych 1-go stycznia, które są dostępne w najnowszej galerii pod adresem: