Trocie dla twardzieli

Lód skuwający Parsętę jest coraz cieńszy i niebawem spłynie do morza, jednak w dalszym ciągu skutecznie uniemożliwia wędkowanie.

Wykorzystując sprzyjające kierunki wiatru i całkowitą flautę na Bałtyku, najwięksi twardziele mają jeszcze do dyspozycji morską plażę. Z tej okazji skorzystał kolega Marcin Arciszewski, który dzisiaj złowił prezentowaną na zdjęciu 63-cm troć.

Przypominamy innym pasjonatom spinningu morskiego o niedzielnym spotkaniu członków sekcji spinningowej nad brzegiem Czerwonej. "Morskie trociowanie" rozpocznie się o godz. 08.30.