Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Reaktywacja sekcji spławikowej

Pierwszy dzień tegorocznej wiosny obudził nowe nadzieje i ożywił kilku członków naszego Koła, którzy reaktywowali sekcję spławikową i wzbogacili ją o gruntowców.

Działalność sekcji ma polegać przede wszystkim na integracji środowiska miłośników metody spławikowej i gruntowej w naszym kole, na wspólnym wędkowaniu, wymianie doświadczeń i doskonaleniu technik. Oczywiście w planach jest również udział w zawodach.

Nowym przewodniczącym został wybrany kolega Wojtek Kubok. Należy jednak dodać, że w pracę sekcji mocno zaangażował się kolega Mariusz Chrzanowski, nasz Wiceprezes ds. Sportu, a wśród grupy reaktywacyjnej jest kilku znanych kolegów, których obecność pozwala optymistycznie spojrzeć na nadchodzący sezon.

Więcej szczegółów poznamy zapewne po pierwszym spotkaniu, zaplanowanym na 1-go kwietnia (nomen omen, dokładnie w drugą rocznicę daty zawieszenia działalności sekcji spławikowej przez poprzedników)

 

WS

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Tomasz Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

    W końcu coś drgnęło pamiętam ekipę z poprzedniej sekcji było w niej kilku naprawdę świetnych wędkarzy którzy doskonale radzili sobie w zawodach lokalnych a także komercyjnych w kraju i fajnie by było zobaczyć ekipę kołobrzeską w najmocniejszym składzie bo wtedy rywalizacja ma większy sens i jest ogólnie ciekawiej i oczywiście frekwencja większa. Oby się udało...

  • Silver-X Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

    silverx

    Brawo Wojtek! niej się wciągać w konflikty.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin