Reaktywacja sekcji spławikowej

Pierwszy dzień tegorocznej wiosny obudził nowe nadzieje i ożywił kilku członków naszego Koła, którzy reaktywowali sekcję spławikową i wzbogacili ją o gruntowców.

Działalność sekcji ma polegać przede wszystkim na integracji środowiska miłośników metody spławikowej i gruntowej w naszym kole, na wspólnym wędkowaniu, wymianie doświadczeń i doskonaleniu technik. Oczywiście w planach jest również udział w zawodach.

Nowym przewodniczącym został wybrany kolega Wojtek Kubok. Należy jednak dodać, że w pracę sekcji mocno zaangażował się kolega Mariusz Chrzanowski, nasz Wiceprezes ds. Sportu, a wśród grupy reaktywacyjnej jest kilku znanych kolegów, których obecność pozwala optymistycznie spojrzeć na nadchodzący sezon.

Więcej szczegółów poznamy zapewne po pierwszym spotkaniu, zaplanowanym na 1-go kwietnia (nomen omen, dokładnie w drugą rocznicę daty zawieszenia działalności sekcji spławikowej przez poprzedników)

WS